|
|
25 червня 2026, четвер
|
|
|
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
|
Християнська любов до ближнього по-російськи: в Різдвяну ніч вбито православного священика7.01.2007 18:07 У Москві здивовані рішенням Білорусі. Офіційні речники видають стандартний набір фраз4.01.2007 13:59 Болгарія і Румунія набули членства в ЄС1.01.2007 18:49
31 грудня 2005 р. Москва. Шоу перекриття газу Україні. 31 грудня 2006 р. Те ж саме, тільки замість України - Білорусь і Грузія.31.12.2006 00:31 Теракт у мадридському аеропорту30.12.2006 23:57
Сторінки (всього - 176): найновіша « | 13 | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 5 | » найдавніша |
|
|
|
© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026. |