Аратта - На головну

17 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна прямує у бік тоталітаризму?

Політика 4654 перегляди

Опубліковано - 28.04.2010 18:01 | Всі новини | Версія для друку

Україна прямує у бік тоталітаризму?
Україна прямує у бік тоталітаризму?
Керівник Центрального штабу БЮТ Олександр Турчинов заявляє, що чинна влада не тільки швидко здає національні інтереси України, але й ще більш прискорено перетворюється на тоталітарний режим.

А у всіх режимів є одна відповідь на дії опозиції – це репресії.

Так він прокоментував погрози Миколи Азарова на адресу Юлії Тимошенко, повідомила-прес-служба.

«Це все пусті звинувачення, мета яких відволікти увагу громадськості від зради, пов’язаною з угодою про Чорноморський флот РФ і тих проблем, з якими уряд Азарова не може впоратись», - сказав Турчинов.

«Всі ці заяви - димова завіса, мета яких, спираючись на безглузді цифри, розв‘язати репресії проти своїх політичних опонентів», - наголосив Олександр Турчинов, додавши, що 100 млрд., про які говорить Азаров, - це майже 50% всього бюджету України.

Він нагадав, що «соціальні прожекти» Партії регіонів досі не виконані, а замість підвищення пенсій відбувається затримка з їх виплатою.

За словами керівника Центрального штабу БЮТ, владою побудована потужна репресивна машина, яка працює на виконання політичних замовлень.

Крім того, Турчинов зазначив, що Генеральна прокуратура – єдиний орган, склад якого фактично не змінився після обрання Януковича, «і не змінився саме тому, що і раніше працював на замовлення Партії регіонів».

«Додайте сюди МВС, СБУ, податкову та деморалізовану судову владу», - сказав він.

«Якби були реальні проблеми з нецільовим використанням коштів чи зловживаннями, то, безумовно, були б відкриті справи ще в минулому році, коли Уряд безпосередньо працював і всі економічні та соціальні програми реалізовувались», - підкреслив Турчинов.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.