Аратта - На головну

10 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Азаров пояснив, кому продасть український зв’язок

Економіка 5496 переглядів

Опубліковано - 20.05.2010 12:55 | Всі новини | Версія для друку

Азаров пояснив, кому продасть український зв’язок
Азаров пояснив, кому продасть український зв’язок
Перемогти в конкурсі з продажу Укртелекому повинен системний, стратегічний інвестор, заявляє прем’єр-міністр України Микола Азаров.

"У нас є умова визначена - це системний, стратегічний інвестор. Саме з таким підходом ми підійдемо до приватизації Укртелекому", - сказав Азаров.

Напередодні повідомлялося, що Україна має намір виставити всі належні державі 92,79% акцій ВАТ Укртелеком на конкурс з використанням відкритості пропозиції ціни з елементами аукціону. Конкурс планується оголосити в серпні цього року.

Нагадаємо, що уряд почав підготовку Укртелекому до приватизації з кінця 90-х років минулого століття. Однак поки вдалося провести лише пільговий продаж, а в держави, як і раніше, залишається 92,79% акцій підприємства.

Попередній уряд Юлії Тимошенко намагався продати Укртелеком у 2008 році, закріпивши в держвласності 25% +1 акція. Тоді ціна однієї акції на ринку становила 1,04 грн, з урахуванням чого початкова вартість 67,79% акцій компанії оцінювалася у 13,2 млрд грн. Потім ціна акцій знизилася, і уряд в квітні того ж року визначив початкову ціну цього пакета у 12 млрд грн. Востаннє 67,79% акцій ВАТ Укртелеком планувалося виставити на аукціон у грудні 2009 року.

Фонд держмайна в квітні цього року повідомив, що надіслав Кабінету міністрів пропозицію відмовитися від закріплення блокпакета в держвласності. У той же час ФДМ пропонував виставити на конкурс 75-80% акцій, а решту акцій запропонувати до продажу на фондових біржах.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.