Аратта - На головну

19 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


СБУ порушила кримінальну справу за фактом рішення Стокгольмського суду

Влада 3711 переглядів

Опубліковано - 11.06.2010 21:52 | Всі новини | Версія для друку

СБУ порушила кримінальну справу за фактом рішення Стокгольмського суду
СБУ порушила кримінальну справу за фактом рішення Стокгольмського суду
СБУ порушила кримінальну справу за фактом нанесення збитків державі Україна у зв’язку з рішенням Стокгольмського арбітражу за позовом РосУкрЕнерго.

Про це в інтерв'ю "Українській правді" повідомив глава СБУ Валерій Хорошковський.

"Нанесений збиток полягає у тому, що Україна має повернути РосУкрЕнерго додаткові обсяги газу у вигляді штрафних санкцій", - сказав він.

Хорошковський також спростував наявність у нього конфлікту інтересів у цьому питанні: "Я не є партнером Дмитра Фірташа, і в газовій сфері у мене ніколи не було інтересів".

За словами глави СБУ, Фірташ має опціон на придбання частини акцій каналу "Інтер", однак він не реалізований.

Як відомо, у 2009 "Нафтогаз" вилучив у РосУкрЕнерго 11 мільярдів кубометрів газу в рамках домовленості з Газпромом. РосУкрЕнерго не погодилася з цим рішенням і подала позов до Стокгольмського арбітражу.

Суд зобов'язав "Нафтогаз" повернути швейцарському газотрейдеру цей обсяг газу, а також передати компанії 1,1 мільярд кубометрів як компенсацію.

У 2009 році Хорошковський будучи першим заступником глави СБУ вважав незаконними дії по розмитненню газу РосУкрЕнерго, здійсненого за вказівкою уряду Юлії Тимошенко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, котрий сприймає свою історію очима сусідів”
Фрідріх Ніцше

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.