Аратта - На головну

18 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


В Україні відсутня справедлива процедура щодо статусу біженця

За право людини 5827 переглядів

Опубліковано - 22.06.2010 15:54 | Всі новини | Версія для друку

В Україні відсутня справедлива процедура щодо статусу біженця
В Україні відсутня справедлива процедура щодо статусу біженця
Міжнародна Амністія закликає Україну створити діючу систему надання притулку та започаткувати справедливу процедуру оформлення статусу біженця. Правозахисники кажуть, що Київ не виконує міжнародних угод у цій сфері.

Україна продовжує порушувати права біженців через відсутність справедливої та адекватної процедури надання притулку, наголошує Міжнародна Амністія. Понад те: в Україні немає чітко визначеного відомства, яке б опікувалося цією тематикою.

Міжнародні правозахисники зазначають, що унаслідок непорозумінь між політиками Державний комітет України у справах національностей та релігій, відповідальний за надання статусу біженця, був позбавлений цих функцій, а діяльність новоутвореної Державної міграційної служби також призупинена.

Однак регіональні міграційні служби продовжують приймати заяви від шукачів притулку, але далі вони «буксують». Тож протягом останнього року кілька сотень шукачів притулку залишаються без документів і їм не надають статус статусу біженця. А без документів, які б підтверджували законність перебування в Україні, їх постійно допікає перевірками міліція.

Лише кожен десятий прохач отримав статус біженця

Представниця Європейської ради у справах біженців Юлія Зельвенська каже, що українські правоохоронці необізнані з правами людей, зокрема тих, хто шукає притулку, тому ці люди весь час у небезпеці і ризикують бути депортованими з країни.

«В Україні немає геть чіткої процедури екстрадиції та іноді спостерігаються неоднозначні дії прокуратури. Тому права людей постійно порушуються», - наголошує Зельвенська.

Вона розповіла, що від початку незалежності в Україні 5 з половиною тисяч осіб просили офіційний статус біженця. Торік українська сторона задовольнила запити 10 процентів претендентів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе ”
Діяння апостолів, 17, 24

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.