Аратта - На головну

21 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Голова КС не виключає, що певні положення судової реформи будуть визнані неконстуційними

Влада 3601 перегляд

Опубліковано - 9.07.2010 12:57 | Всі новини | Версія для друку

Голова КС не виключає, що певні положення судової реформи будуть визнані неконстуційними
Голова КС не виключає, що певні положення судової реформи будуть визнані неконстуційними
Голова Конституційного суду Андрій Стрижак не виключає, що деякі норми закону про судоустрій можуть бути визнані неконституційними.

Про це він повідомив під час своєї підсумкової прес-конференції.

"Зараз робити висновки я б просто побоявся, бо я не знаю тексту (цього закону про судоустрій), я не знаю основні положення, але там дуже багато речей ... конкретна норма, яка може бути визнана неконституційною", - наголосив Стрижак.

Разом з тим, він підкреслив, що він ще не читав цей закон у повному обсязі, тому поки не може робити жодних висновків. Стрижак підкреслив, що цей закон ще не підписаний Президентом України і не набрав чинності.

"Але я переконаний, що він буде у нас предметом розгляду ... Відчувається, що є прийняті норми, які будуть предметом розгляду нашим судом", - підкреслив голова КСУ.

Як повідомлялося раніше, 7 липня Верховна Рада України прийняла закон про судоустрій і статус суддів. За відповідне рішення проголосували 260 депутатів з 264 присутніх в залі. ВР розглянула більше 550 поправок з 1724 запропонованих депутатами. Інші поправки не розглядалися.

"Закон визначає правові засади організації судової влади та здійснення правосуддя в Україні з метою захисту прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина, прав та законних інтересів юридичних осіб, інтересів держави на засадах верховенства права, визначає систему судів загальної юрисдикції, статус професійного судді, народного засідателя, присяжного, систему та порядок здійснення суддівського самоврядування і встановлює систему та загальний порядок забезпечення діяльності судів та регулює інші питання судоустрою і статусу суддів", - сказано в повідомленні інформаційного управління ВР.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.