Аратта - На головну

16 січня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Владні розваги. Українці скоро побачать імітацію активності у подоланні земельної корупції

Влада 3522 перегляди

Опубліковано - 4.08.2010 11:05 | Всі новини | Версія для друку

Владні розваги. Українці скоро побачать імітацію активності у подоланні земельної корупції
Владні розваги. Українці скоро побачать імітацію активності у подоланні земельної корупції
Президент доручив правоохоронцям перевірити факти порушення земельного законодавства в Криму.

Про це Віктор Янукович заявив у вівторок у Сімферополі.

Експерти ж скептично оцінюють ефективність пропонованих заходів.

За словами Віктора Януковича, навіть поверхнева перевірка спеціальної робочої групи виявила в Криму кричущі факти порушення земельного законодавства. Він наголосив, що корупція у цій сфері настільки „колосальна”, що необхідно вдатися до рішучих дій, аби виправити ситуацію.

Президент вважає, що власники незаконно отриманої землі мають добровільно повернути її державі, в разі ж відмови їм загрожує кримінальне переслідування.

Чим більше комісій, тим менше залишається землі

Проте в інтерв’ю Deutsche Welle керівник Центру журналістських розслідувань Валентина Самар висловила сумнів в ефективності заходів, запропонованих главою держави.

„У Криму вже склалася така прикмета: чим більше комісій створюється Центром для перевірки зловживань у земельній сфері, тим менше вільної землі залишається в автономії, оскільки ніяких зрушень щодо прозорості ринку землі на півострові поки що немає”, - зазначила експерт.

За її словами, в Криму жодний посадовець ще не був належним чином притягнений до відповідальності за зловживання, які були допущені у земельній сфері. Аби подолати корупцію, вважає вона, землю в автономії необхідно вивести з тіні, зокрема, шляхом запровадження земельних аукціонів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.