Аратта - На головну

13 травня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Справа Гонгадзе-2. Міліція зачищає свідків?

Кримінал 4299 переглядів

Опубліковано - 2.09.2010 15:28 | Всі новини | Версія для друку

Справа Гонгадзе-2. Міліція зачищає свідків?
Справа Гонгадзе-2. Міліція зачищає свідків?
Адвоката газети “Новий стиль”, де працював зниклий журналіст Василь Климентьєв, В’ячеслава Ізмайлова силові органи заблокували у власній квартирі.

Про це в четвер повідомив журналіст Олександр Акименко з посиланням на заступника головного редактора газети "Новий стиль" Петра Матвієнка, який прибув на місце події першим.

За словами Матвієнка, о 8 годині ранку до помешкання юриста прийшли троє у цивільному у супроводі 4 беркутівців. Вони проникли у прихожу квартири, зламавши зовнішній замок.

За даними, які надав Ізмайлов через домофон, серед тих людей, що зайшли, є слідчий УВС полтавської області Світлана Лоскот, яка нібито веде справу, до якої він буцімто причетний.

Водночас невідомо, в якості кого проходить Ізмайлов, і чого саме стосується ця справа.

Слідчий посилається на постанову суду, яку ні Ізмайлову, ні журналістам не демонструють.

Крім того, через підозру у тому, що слідчі підкинули у квартиру предмети, які можуть його скомпрометувати, адвокат викликав представників Дзержинського райвіділку міліції міста Харкова, які також прибули на місце події.

Через зачинені двері чутно сварку слідчого та Ізмайлова, у якій адвокат відмовляється надавати будь-які документи.

Станом на 14-14 правоохоронці збираються обшукати помешкання Ізмайлова.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.