Аратта - На головну

11 травня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Уряд має намір вирішувати фінансові проблеми за рахунок селян

Економіка 5104 перегляди

Опубліковано - 6.09.2010 13:37 | Всі новини | Версія для друку

Уряд має намір вирішувати фінансові проблеми за рахунок селян
Уряд має намір вирішувати фінансові проблеми за рахунок селян
Уряд має намір не тільки відмовитися від існуючого механізму виплати дотацій виробникам молока і м’яса через субсидування закупівельної ціни, але і від єдиного сільгоспподатку для крупних виробників.

Про це заявив народний депутат України Микола Катерінчук, коментуючи положення проекту нового Податкового кодексу.

«За задумом авторів кодексу єдиний сільгоспподаток в нинішньому вигляді платитимуть тільки фермери з оборотом до 300 тисяч гривень в рік, - сказав, зокрема, Катерінчук, - решта Всіх сільгоспвиробників буде зобов'язана перейти на загальну систему оподаткування із сплатою податку на прибуток, податку на землю і все інших податків і зборів. При цьому для селян передбачаються пільги по податку на прибуток тільки в перші п'ять років після ухвалення кодексу. Більш того, уряд має намір ввести серйозні штрафи для орендарів, які по тих або інших причинах не обробляють землю, а також для селян, у яких по тих або інших причинах погіршала якість землі».

Народний депутат також сказав, що згідно новому Податковому кодексу експортери зерна можуть позбутися права на відшкодування ПДВ при експорті.

Останні десять років сільгоспвиробники не платили ніяких податків окрім єдиного сільгоспподатку. Така політика уряду дозволила стабілізувати ситуацію в сільському господарстві і зупинити спад виробництва продовольства.

«Діючий уряд, навпаки, має намір зробити село одним з основних донорів бюджету, не тільки залатати за рахунок селян дірки бюджету, але і провести за рахунок села модернізацію економіки всієї країни, - сказав, продовжуючи тему, Катерінчук. - Ми це вже проходили».

Він також заявив, що ситуація з оподаткуванням сільськогосподарських виробників в новому Податковому кодексі «набагато гірше, ніж ви можете собі уявити».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.