Аратта - На головну

23 липня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Людина і влада. Королевська вже бачить перед офісами черги з перевіряючих

Влада 3362 перегляди

Опубліковано - 13.09.2010 12:30 | Всі новини | Версія для друку

Людина і влада. Королевська вже бачить перед офісами черги з перевіряючих
Людина і влада. Королевська вже бачить перед офісами черги з перевіряючих
Посилення тиску на бізнес приводить не до збільшення надходжень до бюджету, а до розширення тіньової частки ринку.

Про це заявила глава Комітету з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва Наталія Королевська, коментуючи ініціативи Державної митної служби України по розширенню повноважень відомства з перевірок, повідомляє прес-служба Королевської.

«Сьогодні тіньовий сектор вже перевищив 150 млрд грн, і його зростання продовжується. Зупинити його можна виключно послабленням фіскального тиску, зокрема, реформуванням регуляторної політики держави і системи контролюючих органів», - відзначила Королевська.

За словами глави парламентського комітету, після намірів розширити повноваження податкової служби, посилення адміністративного тиску на бізнес - це вже друга ініціатива влади, направлена на посилення контролюючих органів. «Це приклад непослідовності влади. З одного боку вона заявляє про плани послабити тиск на бізнес, а з іншого - робить все для того, щоб якомога сильніше підсилити можливості адміністративного пресу», - заявила вона.

Глава Комітету Верховної Ради вважає, що ефективним рішенням питання стала б орієнтація на ризик-аналіз у сфері діяльності контролюючих органів, повномасштабне впровадження електронної системи документації, що мінімізує можливості порушень в митних деклараціях. Таким чином, буде знижений рівень корупції в роботі контролюючих органів, зведені до мінімуму контакти підприємців і чиновників, зменшений адміністративний тиск на суб'єктів підприємницької діяльності, а також підвищена оперативність обробки документів, що відіб'ється на пропускній спроможності кордону.

«Якщо не припинити роздавати повноваження по перевірках всім контролюючим органам, бізнес в країні буде зупинений, а перед офісами підприємств зберуться черги перевіряючих. Необхідно чітко визначитися, кому держава збирається дати роботу: реальному сектору економіки або чиновникам, одержуючим, як правило, за здійснення перевірки легальну зарплату і хабарі від бізнесу», - вважає Королевська.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.