Аратта - На головну

18 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Будуємо нову країну. В Україні набуває обертів работоргівля

За право людини 7187 переглядів

Опубліковано - 23.09.2010 13:35 | Всі новини | Версія для друку

Будуємо нову країну. В Україні набуває обертів работоргівля
Будуємо нову країну. В Україні набуває обертів работоргівля
Торгівля людьми в межах України набирає обертів. Кількість випадків так званої внутрішньої торгівлі весь час зростає. А жертвами найчастіше стають мешканці сільської місцевості.

В Україні щороку жертвами торгівлі людьми стають понад 30 тисяч громадян.

Про це у Львові на конференції „Координація зусиль для виявлення та підтримки потерпілих від торгівлі людьми в сільській місцевості” заявила менеджер проектів ОБСЄ в Україні Тетяна Руденко. Зростає кількість випадків, коли українці експлуатують своїх же громадян, - це в першу чергу трудове та сексуальне рабство.

Більшість жертв - селяни

Як розповіла Deutsche Welle керівник громадської організації „Жіночі перспективи” Любов Максимович, мешканці малих міст та сіл потерпають від торгівлі найчастіше. Бо там найгостріше відчутна проблема безробіття, виїздять цілими селами, кримінальні структури легко можуть вмовити селянина через необізнаність, пояснила Максимович. Проблем додає і те, що селянин, який потерпів від торгівлі, не знає куди звертатися і боїться розголосу.

Для цього громадські організації проводять тренінги з головами сільських рад. „Навчання дали свої результати. Ми це знаємо зі статистики дзвінків на гарячу лінію потенційних мігрантів, ми це відслідковуємо. Кількість дзвінків зросла, люди починають зголошуватися”, - каже Любов Максимович.

Є скарги від людей, яких вивозили на рабську сільськогосподарську працю у південні регіони країни або на будівництво, а потім не розрахувалися за виконану роботу.

Напрацювання механізмів

Зараз громадські організації напрацьовують механізми виявлення жертв торгівлі людьми та надання їм допомоги, що має бути прописано у Законі „Про запобігання торгівлі людьми”.

Проект закону перебуває на узгодженні і має бути ухвалений парламентом наприкінці цього року або вже наступного року, додає Максимович. Експерти нарікають, що нині держава не має ані програми, ані структури чи спеціалізованих будинків для реінтеграції жертв торгівлі, проблемою опікуються переважно громадські організації.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли хоч в невеличкій частині народу жевріє ідея незалежності, коли хоч частина народу має змогу виявляти волю нації, то це ліпше, ніж коли нидіє цілий мозок нації в рабстві, атрофуючи в цілій нації волю до самостійного життя”
Дмитро ДОНЦОВ

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.