Аратта - На головну

19 листопада 2025, середа

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Венеціанська комісія підкаже Януковичу вихід з конституційного хаосу

Політика 5214 переглядів

Опубліковано - 19.10.2010 10:36 | Всі новини | Версія для друку

Венеціанська комісія підкаже Януковичу вихід з конституційного хаосу
Венеціанська комісія підкаже Януковичу вихід з конституційного хаосу
Венеціанська комісія порадить Україні, яким чином знову забезпечити легітимність органів влади.

Про це заявив секретар Венеціанської комісії Томас Маркерт в інтерв'ю "Першому національному".

"Венеціанська комісія ніколи не розглядає рішення Конституційного суду щодо його законності. Конституційний суд - це найвищий орган, який тлумачить Основний закон країни, і Венеціанська комісія не може ставити під сумнів авторитет суду", - зазначив він.

Маркерт нагадав, що робоча група Венеціанської комісії відвідає Україну і обговорить з представниками різних органів влади можливі наслідки рішення Конституційного суду.

"За підсумками цього візиту робоча група підготує проект рішення, яке Комісія ухвалить на наступній сесії у грудні", - уточнив він.

Секретар комісії зауважив, що "немає нічого особливого в тому, що через кілька років парламент вирішує вдосконалити деякі попередні зміни до Конституції".

"Але справді, вкрай незвичайним є повне повернення конституційної реформи через кілька років після її прийняття і особливо, коли це робить не парламент, який ухвалював цю реформу, а Конституційний суд", - додав він.

Маркерт уточнив, що "питання тривалості повноважень парламенту та принципів формування уряду просто приклади питань, порушені у рішенні Конституційного суду, і "насправді це не буде об'єктом нашого дослідження".

"Передусім ми вивчимо наслідки рішення Конституційного суду, а тоді, ймовірно, сформулюємо пропозиції, яким чином знову забезпечити легітимність органів влади", - сказав він.

Секретар Венеціанської комісії зазначив, що на останній сесії комісії у нього "склалося враження, що українська влада готова співпрацювати з комісією, і вона буде це робити".

"Тож немає підстав зараз говорити, а що трапиться, якщо Україна не виконуватиме рекомендацій комісії. На загал, жодні наші рекомендації не є обов'язковими для виконання Україною", - заявив Маркерт.

"Проте і Рада Європи, і Європейський Союз надають дуже великого значення тому факту, чи країна діє згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії", - уточнив він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи нічого не замишляйте проти Росії, тому що на кожну вашу хитрість вона відповість своєю непередбачуваною дурістю ”
Отто фон Бісмарк

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.