Аратта - На головну

3 березня 2026, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Численні мітинги різних політичних сил у Києві

Національне питання Регіон: м.Київ 9725 переглядів

Опубліковано - 14.10.2006 16:40 | Всі новини | Версія для друку

Прибічники Наталі Вітренко намагалися прорвати міліціцейські кордони
Прибічники Наталі Вітренко намагалися прорвати міліціцейські кордони
У суботу в Києві пройшло кілька акцій різних політичних сил: ветеранів ОУН-УПА та представників лівих сил.

Організатори ходи ветеранів Української повстанської армії, чию 64-ту річниці святкують сьогодні, вирішили змінити маршрут і уникнути проходження Хрещатиком.

У суботу ж Комуністична партія України організувала святкування 60-тої річниці завершення Нюрнберзького процесу, де Міжнародний трибунал засудив головних нацистських злочинців.

Прогресивна соціалістична партія України також організувала власну акцію, що мала на меті завадити акції правих сил.

Як повідомляють кореспонденти, центром демонстрації прибічників ОУН-УПА стала Софійська площа, проте близько сотні прибічників ОУН-УПА прийшли і на Майдан.

Акція ПСПУ мала центром своєї акції Бесарабську площу, у протилежному від Майдану Незалежності кінці Хрещатика, де прибічники партії зробили спроби прорвати міліцейські кордони.

Пізніше ПСПУ повідомила, що близька тридцяти прибічників партії було затримано.

Жодних сутичок між учасниками різних акцій зафіксовано не було, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Акція, присвячена річниці створення УПА, закінчилася
На Софійській площі в Києві закінчилася акція, присвячена 64-ій річниці створення Української патріотичної армії. Організатори акції закликали всіх учасників акції взяти в неділю участь в панахиді по одному з активістів УПА Степану Бандері.

Учасники акції прийняли резолюцію із зверненням до Президента, в якому вони вимагають визнання воїнів УПА захисниками незалежності України і встановлення державного свята «День українського війська» 14 жовтня.

Крім того, під час мітингу лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок зачитав підготовлений організаторами акції проект указу президента, яким він зможе задовольнити вимоги учасників мітингу, і заявив, що цей проект буде передано разом із зверненням учасників акції в Секретаріат Президента, повідомляє proUA.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Національне питання»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.