Аратта - На головну

22 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія будує перший постсовітський фрегат

Світ навколо нас 4747 переглядів

Опубліковано - 29.10.2010 16:53 | Всі новини | Версія для друку

Росія будує перший постсовітський фрегат
Росія будує перший постсовітський фрегат
У Санкт-Петербурзі спущено на воду головний фрегат ВМФ Росії “Адмірал флоту Сергій Горшков”, побудований за проектом 22350.

Це перший корабель дальньої морської зони, побудований в Росії після розпаду СРСР. Фрегат був закладений на судобудівному підприємстві "Північна верф" у 2006 році, а його поточна готовність становить 40%. Як очікується, "Адмірал Горшков" буде передано ВМФ Росії в 2011 році.

За даними міністерства оборони Росії, ВМФ протягом найближчих десяти років отримає десять фрегатів проекту 22350, два з яких будуються на "Північній верфі": "Адмірал Горшков" і "Адмірал флоту Касатонов".

Останній був закладений в кінці листопада 2009 року. Згідно з планами суднобудівного підприємства, цей корабель буде переданий російському флоту в 2012 році. У найближчі 15 років планується побудувати 20 таких фрегатів, призначених для ведення бойових дій в дальній і ближній морській зоні.

Водотоннажність "Адмірала Горшкова" становить 4,5 тисячі тонн. Фрегат здатний розвивати швидкість до 29 вузлів, а його дальність ходу складає чотири тисячі миль.

Кораблі проекту 22350 озброєні 130-міліметрової артилерійської установкою, 16 протикорабельними і протичовновими ракетами, а також зенітними ракетними та ракетно-артилерійськими комплексами. В авіагрупу фрегата буде входити один вертоліт.

Нагадаємо, представники Головного штабу Військово-морського флоту РФ заявили, що до 2020 року корабельний склад Чорноморського флоту Росії поповниться новими кораблями і модернізованими бомбардувальниками.

Згідно з Державною програмою озброєння на період 2011-2020 років, Чорноморський флот Росії отримає 18 новозбудованих кораблів, зокрема шість фрегатів проекту 22350, шість дизельних підводних човнів 677-го проекту і два великі десантні кораблі проекту 11711.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.