Аратта - На головну

16 січня 2026, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Міліція оприлюднила тарифи столичного секс-ринку

Влада 5591 перегляд

Опубліковано - 17.11.2010 10:57 | Всі новини | Версія для друку

Міліція оприлюднила тарифи столичного секс-ринку
Міліція оприлюднила тарифи столичного секс-ринку
Київська міліція вирішила влаштувати глобальну зачистку ринку інтим-послуг.

Про це пише Сегодня з посиланням на главу ЦГЗ київської міліції Володимира Поліщука. За даними міліції, у Києві зараз діє більше 200 таємних притонів.

"Інтимний бізнес ховається під вивісками стрип-барів, масажних салонів, розважальних клубів, на квартирах та в готелях", - розповів Поліщук.

Правоохоронці виділяють кілька типів путан, від цього залежить і місце їх дислокації. Наприклад, найдешевших (від 5 до 100 гривень) можна зловити "з руки" на вулиці біля метро КПІ, на бульварі Шевченка, біля метро "Лівобережна" і на Окружній. Вони надають послуги в машинах, і відрізнити їх можна за характерним одягом: мініспідницею, спортивною кофтою і туфлями на підборах.

Другий тип - це дівчата за оголошенням, наприклад, про послуги масажу. Їх привозять на машині до місця, а потім забирають. За свої послуги вони беруть трохи дорожче - 200 гривень.

Найпоширеніший у клієнтів - третій тип: дівчата з лазень, саун, стриптиз-клубів. Розцінки на відпочинок з "полуничкою" обумовлюються безпосередньо з адміністратором, ціна стартує від 400 гривень.

Найдорожчий тип повій - ескорт-сервіс. Ці дівчата отримують від $200 за годину роботи, але це тільки супровід на якому-небудь заході, за інтим - треба доплатити ще стільки ж.

Як розповіли виданню в одному з елітних готелів на Печерську, де є прихований бордель, часті клієнти у них - народні депутати, депутати Київради та зірки естради. Дівчатам-стриптизеркам вони платять $ 200 за годину. Але найбільш щедрі з VIP-клієнтів - депутати-геї, які платять за інтимпослуги юнакам по $400 за годину.
Активістки жіночого руху Femen протестують проти дій влади, яка фактично стимулює бурхливий розвиток секс-бізнесу в Україні
Активістки жіночого руху Femen протестують проти дій влади, яка фактично стимулює бурхливий розвиток секс-бізнесу в Україні
Від “Аратти”: влада активно нарощує темпи розвитку секс-індустрії в Україні. І, відповідно, тіньові доходи посадовців, які цей бізнес контролюють.

А у столиці, як свідчить міліцейська хроніка, активними користувачами секс-послуг є народні обранці та високопосадові чиновники.

То чи варто дивуватися, коли вони готують і ухвалюють Податковий кодекс, який фактично перетворює Україну у поліційний концтабір, де в принципі не може йтися ні про приватну ініціативу, ні про якійсь людський добробут. При цьому, не можна не помітити, що влада, очолювана Партією регіонів, неабияк стурбована цінами на секс-ринку і вживає дієвих кроків для здешевлення секс-послуг.

Разом із тим, очевидна турбота народних обранців про молодь - адже реальною стає чітка перспектива початку самстійного життя кожного: або рабська праця за копійки, або на панель. За ті ж копійки і ще гірше безправ'я.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.