Аратта - На головну

19 листопада 2025, середа

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Литвин дрібненько нашкодив Тимошенко

Політика 4716 переглядів

Опубліковано - 17.11.2010 13:38 | Всі новини | Версія для друку

Литвин дрібненько нашкодив Тимошенко
Литвин дрібненько нашкодив Тимошенко
Голова Верховної Ради Володимир Литвин зірвав зустріч Юлії Тимошенко та народних депутатів з представниками малого та середнього бізнесу, які протестують проти ухвалення Податкового кодексу.

Про це повідомила прес-служба фракції «БЮТ-Батьківщина».

Така зустріч мала розпочатися о 12-00, однак у цей час за вказівкою Литвина було замкнено залу засідань фракції «БЮТ-Батьківщина» та проведення зустрічі було зірвано.

Враховуючи ці обставини, зустріч перенесено на четвер, 18 листопада, на 12.00 в конференц-зал, як спільне засідання опозиційного уряду з активом малого підприємництва, що пікетує Верховну Раду. На порядку денному - питання координації зусиль з протидії ухваленню, підписанню та вступу в дію Податкового кодексу, який знищив би малий бізнес та середній клас.

Фракція «БЮТ-Батьківщина» проведе таке засідання всупереч протидії влади. Якщо Литвин і завтра позбавить народних депутатів приміщення для роботи, засідання опозиційного уряду відбудеться на майдані біля Верховної Ради.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, який сприймає трактування своєї історії очима сусіда”
Фрідріх Ніцше

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.