Аратта - На головну

10 січня 2026, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Газпром знижує ціни для Європи. Братню Україну в Кремлі Європою не вважають

Газоват 5890 переглядів

Опубліковано - 30.11.2010 15:54 | Всі новини | Версія для друку

Газпром знижує ціни для Європи. Братню Україну в Кремлі Європою не вважають
Газпром знижує ціни для Європи. Братню Україну в Кремлі Європою не вважають
Російський газовий монополіст “Газпром” заявляє про готовність знизити ціни на газ споживачам свого головного експортного ринку - країнам Європи.

Про це сказано у звіті "Газпрому" про діяльність у сфері стійкого розвитку за 2008-2009 роки.

"Газпром" назвав укладення довгострокового контракту на постачання газу європейським споживачам "неодмінною умовою газової торгівлі", визнавши разом з тим можливість переговорів про ціну палива.

"Проте "Газпром" готовий враховувати думку споживачів і проводити гнучку торгову політику в тому разі, якщо розрив між контрактними і спотовими цінами сягає істотної величини", - наголошується в документі.

Російська компанія відзначила, що навесні 2010 року низка компаній одержала можливість придбавати частини законтрактованого газу за спотовими цінами.

Російський газовий монополіст також відзначив, що можливість перегляду ціни газу передбачена кожним підписаним довгостроковим контрактом.

Як повідомлялося, Президентові України Віктору Януковичу на останніх переговорах з російським колегою Дмитром Мєдвєдєвим наприкінці минулого тижня не вдалося домовитися про зниження ціни газу, що постачається Україні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.