Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Парламент запровадив систему спеціальних розрахункових рахунків за газ і питну воду

Економіка 5216 переглядів

Опубліковано - 14.12.2010 17:22 | Всі новини | Версія для друку

Парламент запровадив систему спеціальних розрахункових рахунків за газ і питну воду
Парламент запровадив систему спеціальних розрахункових рахунків за газ і питну воду
Верховна Рада України (ВР) ухвалила законопроект “Про внесення змін до деяких законів України щодо розрахунків за природний газ та електричну енергію”.

За відповідне рішення проголосували 272 з 412 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Актом передбачено запровадження поточних рахунків із спеціальним режимом використання в уповноваженому банку при здійсненні розрахунків за природний газ та електричну енергію.

Відповідно до документа, підприємства питного водопостачання та теплопостачальні організації (крім тих, що належать до системи автономного та децентралізованого теплопостачання), які здійснюють постачання теплової енергії, мають зараховувати кошти, що надходять як плата за надання послуг з питного водопостачання або за поставлену теплову енергію від усіх категорій споживачів, виключно на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за електричну енергію, спожиту для надання таких послуг, або за природний газ, спожитий для виробництва теплової енергії.

Згідно із законопроектом, поточний рахунок із спеціальним режимом використання - це поточний рахунок підприємства питного водопостачання або теплопостачальної організації, які здійснюють діяльність в обсягах, що перевищують рівень, встановлений умовами та правилами господарської діяльності, на який зараховуються кошти, що надходять як плата за надання послуг з питного водопостачання або за поставлену теплову енергію від усіх категорій споживачів.

Крім цього, документ визначає поняття "алгоритм розподілу коштів". Стосовно підприємств питного водопостачання - це "порядок розподілу уповноваженим банком коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання без платіжних доручень підприємств питного водопостачання, що встановлюється Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг України". Стосовно теплопостачальних організації - це "порядок розподілу уповноваженим банком коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання без платіжних доручень теплопостачальних організацій, що встановлюється Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг України".

Уповноважений банк, згідно з документом, - це визначений Кабінетом міністрів банк, що обслуговує поточні рахунки із спеціальним режимом використання підприємств питного водопостачання і теплопостачальних організацій.

Відповідний законопроект зареєстровано за №7115.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Особа, що не володіє мовою народу, на землі якого проживає, - гість або окупант, або раб цього окупанта”
Карл Маркс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.