Аратта - На головну

13 липня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Влада намагається ізолювати потенційних лідерів опозиції?

Пістолетне право 4339 переглядів

Опубліковано - 16.12.2010 12:03 | Всі новини | Версія для друку

Влада намагається ізолювати потенційних лідерів опозиції?
Влада намагається ізолювати потенційних лідерів опозиції?
Лідеру БЮТ Юлії Тимошенко арешт не загрожує.

Таку думку висловив політолог Михайло Погребинський газеті "Сєгодня", коментуючи порушення проти неї кримінальної справи.

"Мета - дискредитувати Юлію Володимирівну. Спочатку порушували справи проти її міністрів, так що зміна її статусу - логічне продовження. Але арешт їй не загрожує - це викличе хвилю співчуття і може навіть зміцнити її слабкі зараз позиції", - вважає він.

У свою чергу політолог Володимир Фесенко заявив: "До справи про Кіотський протокол прив'язалися тому, що до неї простіше всього пристебнути Юлію Тимошенко".

За його словами, Тимошенко вже намагалася очолити Майдан під час протестів проти ухвалення Податкового кодексу.

"Багатьох на Банковій це напружило. Правда, заарештовувати її було б великою помилкою - це тільки посилить її позиції. На Банковій це розуміють, але її спробують нейтралізувати за допомогою ГПУ, обмежити її в діях, підвісивши над нею дамоклів меч", - додав експерт.

Крім того, політолог Вадим Карасьов зазначив: "Гряде нова хвиля складних реформ, які будуть викликати соціальну напругу".

"Зважаючи на це владі важливо витіснити, покарати або навіть ізолювати політиків, які могли б очолити обурені маси і додати їхнім протестам політичну форму, наприклад, вимогу провести перевибори парламенту", - сказав він.

"Тому розпочаті справи стосовно Тимошенко, Шкіля (по ньому відновлено справу щодо акції "Україна без Кучми" десятирічної давності), Луценка", - упевнений Карасьов.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.