Аратта - На головну

16 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Томенко сумнівається, що Перший Національний може дозволити собі Шустера

Телебачення 21714 переглядів

Опубліковано - 24.12.2010 12:25 | Всі новини | Версія для друку

Томенко сумнівається, що Перший Національний може дозволити собі Шустера
Томенко сумнівається, що Перший Національний може дозволити собі Шустера
Заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко стурбований стратегію розвитку Першого Національного каналу, який утримується на бюджетні гроші.

Як повідомляє прес-служба віце-спікера, Томенко повідомив, що до Верховної Ради надходить дедалі більше звернень щодо ситуації, яка склалася на Першому Національному каналі.

Він розповів, що з одного боку йдеться про те, що Генеральний директор каналу Єгор Бенкердорф та заступник генерального директора НТКУ Валід Арфуш продовжують експериментувати з програмною політикою каналу на власний розсуд. А з іншого боку країна продовжує фінансувати роботу каналу з державного бюджету. Так, за даними віце-спікера, станом на 9 грудня 2010 року Національна телекомпанія України отримала загалом за різними програмами 234 мільйони 892,36 тисяч гривень, в тому числі 37 мільйонів 056,7 тисяч гривень із Стабілізаційного фонду.

М.ТОМЕНКО зауважив, що “новою особливістю цього вже майже «каналу суспільного мовлення», як заявляє про нього влада, стане перехід на канал програми «Шустер Live».

Він підкреслив, що не має нічого проти того, щоб на Першому Національному виходила дискусійна програма, але звернув увагу на те, що, як йдеться у повідомленнях ЗМІ, головною причиною розриву контракту «Савік Шустер» з ТРК «Україна» стало те, що не було досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці, «у першу чергу в її фінансових аспектах». «Цікаво, за рахунок яких грошей ця програма, яку не зміг фінансово утримати комерційний канал «Україна», буде виходити на державному каналі?» - поцікавився Томенко.

З огляду на дискусію довкола статусу і місця Національної телекомпанії України, заступник голови Верховної Ради України Томенко запропонував голові Комітету з питань свободи слова та інформації Андрію Шевченку розглянути питання про стан справ на Першому Національному і перспективи розвитку каналу на наступний рік на засіданні профільного комітету.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Телебачення»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...пaтpіoтизм вeликoгo нapoдa має бути віpoю у вeликy і світову міcію цього нapoдa, інакше це бyдe нaціoнaлізм пpoвінційний, зaмкнений і позбавлений світових перспектив.”
Микола Бердяєв

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.