- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
В паризькому передмісті Баньоле невідомі в ніч на четвер, 26 жовтня, підпалили рейсовий автобус. Цей інцидент стався близько першої години за місцевим часом на одній з зупинок передмістя.
З десяток зловмисників в масках, погрожуючи зброєю, зупинили рейсовий автобус, примусили водія і пасажирів вийти з салону, а потім підпалили автобус. Жертв немає.
А ввечорі в середу, 25 жовтня, у місті Нантер, що на заході від Парижа, гурт молодих людей також підпалив рейсовий автобус, який був повністю знищений вогнем. Людських жертв також немає.
В останні дні у Франції з метою безпеки були скасовані деякі маршрути, які проходили через потенційно небезпечні райони, а з вечора четверга, 26 жовтня, автобуси ходитимуть тільки до настання темряви.
Як відомо, минулої осені у Франції відбулася серія масових заворушень і погромів, які влаштували мігранти, вимагаючи для себе більше прав. Протягом майже двох міясців у приміських районах Парижа та в інших великих містах кожної ночі мали місце зіткнення молодиків з правоохоронцями.