Аратта - На головну

5 квітня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна збереже танкову промисловість

Економіка Регіон: Харківська область 11420 переглядів

Опубліковано - 28.10.2006 16:43 | Всі новини | Версія для друку

Основний бойовий танк “Оплот” (КБ ім.О.О.Морозова)
Основний бойовий танк “Оплот” (КБ ім.О.О.Морозова)
Міністр промполітики Анатолій Головко вважає, що танкова промисловість України безумовно повинна бути збережена.

Як повідомили у прес-службі Харківської облради, свою позицію міністр висловив під час відвідин у п'ятницю ДП «Завод імені Малишева» – головного виробника бронетехніки в Україні.

За словами Головка, Україна повинна залишатися державою, яка виготовляє бронетанкову техніку і продає її за кордон.

«Ми сьогодні розуміємо, що бронетехніка потрібна і що найближчим часом і танки, і бронемашини матимуть попит», - вважає Головко. За його словами, сьогодні виробництво спеціальної техніки є нерентабельним. Витрати, які припадають на її виробництво, роблять наші машини неконкурентоспроможними на світовому ринку озброєнь.

Щоб уникнути цього, на заводі імені Малишева продовжується реструктуризація виробництва. Саме цій темі була присвячена робоча нарада за участю міністра промислової політики.

За словами Головка, зараз визначаються підприємства, які мають вирішальне значення у виробництві бронетанкової техніки. На базі цих заводів буде створено концерн (корпорацію).

Оцінюючи ситуацію на заводі імені Малишева, міністр назвав її не «дуже хорошою, але й не гнітючою». Головка зокрема непокоїть кадровий потенціал підприємства. У кваліфікації інженерів і спеціалістів він аніскільки не сумнівається, але середній вік працівників міністр вважає проблемою. Тому одним з головних завдань назвав залучення на завод молоді.

Крім того міністр запевнив, що програма модернізації танків Т-64 буде завершена і профінансована в повному обсязі.
О.О. Морозов
О.О. Морозов
До теми: 29 жовтня - народився Олександр Олександрович Морозов (1904 - 1979), видатний радянський конструктор танків і бронетехніки, учень і соратник легендарного конструктора танка Т-34 М.Кошкіна, після смерті якого в 1940 році, був призначений головним конструктором Т-34. Іменем Морозова назване Харківське Конструкторське Бюро з машинобудування (ХКБ ім.О.О.Морозова) - світовий лідер із створення бронетехніки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.