Аратта - На головну

10 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Британський прем’єр засудив політику мультикультуралізму

Національне питання 7576 переглядів

Опубліковано - 5.02.2011 04:55 | Всі новини | Версія для друку

Девід Кемерон: “Толерантність, заснована на невтручання в справи тих, хто відкидає західні цінності, себе не виправдала”
Девід Кемерон: “Толерантність, заснована на невтручання в справи тих, хто відкидає західні цінності, себе не виправдала”
Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон визнав провальної політику мультикультуралізму. Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на текст його промови, яка буде прочитана 5 лютого на Мюнхенській конференції з безпеки.

За словами Кемерона, толерантність, заснована на невтручання в справи тих, хто відкидає західні цінності, себе не виправдала. Необхідно перейти до "м'язистого лібералізму", при якому національна ідентичність формується за рахунок демократії, рівних прав, верховенства закону і свободи слова.

В якості одного із заходів глава уряду пропонує позбавити фінансової підтримки і вигнати з університетських містечок організації, які мають вагу в мусульманському суспільстві, але не визначилися з західними цінностями.

У рамках доктрини державного мультикультуралізму, пояснює прем'єр-міністр, британська влада заохочували роздільне співіснування культур. Це призвело до нестачі національної ідентичності, що, у свою чергу, спровокувало інтерес молодих британських мусульман до екстремістських ідей. Кемерон, однак, проведе чітку межу між ісламською релігією та ідеологією ісламського екстремізму, повідомляє Lenta.ru.

"Якщо ми хочемо подолати цю загрозу (доморощений ісламський екстремізм), я думаю, час перегорнути сторінку з проваленими методами минулого", - заявить Кемерон на конференції.

Нагадаємо, в жовтні 2010 року зі схожими заявами виступила канцлер Німеччини Ангела Меркель. Вона визнала провал мультикультурної моделі і зажадала від іммігрантів вивчати німецьку мову та інтегруватися в німецьке суспільство.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Національне питання»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе ”
Діяння апостолів, 17, 24

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.