Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кінець ще одного міфу. Київ і Москва виявилися найгіршими науковими містами у світі

У світі науки 5597 переглядів

Опубліковано - 22.03.2011 12:37 | Всі новини | Версія для друку

Кінець ще одного міфу. Київ і Москва виявилися найгіршими науковими містами у світі
Кінець ще одного міфу. Київ і Москва виявилися найгіршими науковими містами у світі
Група німецьких і голландських учених склала карту найуспішніших наукових міст, Київ і Москва в цьому рейтингу виявилися найгіршими за кількома пунктами.

У ході свого експерименту Лутц Борнманн з наукового товариства Макса Планка в Мюнхені і ЛОЕТ Лейдесдорф з Амстердамського університету брали загальну кількість робіт, опублікованих у тому чи іншому місті, і дивилися кількість робіт, що потрапили в 10% найбільш цитованих праць з даної тематики. Якщо в ці 10% потрапляло більше 10% від опублікованих у місті робіт, то місто на карті позначали зеленим колом, у протлежному випадку коло малювали червоним.

Вчені виходили зі статистичних міркувань - у місті, де наукова робота організована на належному рівні, кожна десята стаття повинна потрапляти у цитовані. Це означає, що рівень якості наукової роботи відповідає загальносвітовому. Борнманна і Лейдесдорфа цікавили наукові статті з фізики, хімії та психології.

Одним з найгірших міст з фізики виявився Київ, Москва виявилася найгіршим містом з фізики та хімії. У свою чергу по психології деякі тайванські міста показали результати гірші за Київ і Москви.

Нагадаємо, раніше співробітник консалтингової компанії Science-Metrix Олів'є Бошен склав карту світового наукового співробітництва, в ході дослідження він використовував інформацію з баз наукових статей Scopus і Web of Science - його цікавили дані про місце роботи вчених.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.