Аратта - На головну

10 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Жителі англомовних країн визнані найбільш доброзичливими

Світ навколо нас 6474 перегляди

Опубліковано - 14.04.2011 06:11 | Всі новини | Версія для друку

Жителі англомовних країн визнані найбільш доброзичливими
Жителі англомовних країн визнані найбільш доброзичливими
До ТОП-5 найдобріших країн війшли виключно англомовні країни: США, Ірландія, Австралія, Нова Зеландія і Великобританія.

Люди в англомовних країнах більш дружелюбні, добрі й щедрі, ніж в інших куточках планети, йдеться у дослідженні Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Список найдобріших країн очолюють США, далі йдуть Ірландія, Австралія, Нова Зеландія і Великобританія.

У даному дослідженні враховувалося те, як жителі різних країн ведуть себе по відношенню до інших членів суспільства: чи готові вони виступити у якості добровольців, пожертвувати кошти на благодійність і чи допомагали вони незнайомим людям останнім часом, наприклад, чи допомагали вони літнім людям донести покупки до дому, чи вчили дітей читати.

Так, з'ясувалося, що у США 60% населення готові прийти на допомогу нужденним, у Великобританії таких виявилося близько 57%.

Наш східний сусід, Росія, опинилася в цьому списку в самому кінці між Китаєм і Індією. У РФ тільки 23% людей властиві прояви доброти по відношенню до інших членів суспільства, в якому вони живуть.

Найбільш озлоблені люди, судячи з рейтингу, живуть у Греції: там допомогти незнайомцям готові тільки 13% населення.

Крім того, дослідження виявило, скільки часу жителі різних країн витрачають на роботу: оплачувану чи ні.

Тим часом з'ясувалося, що найбільше часу на основній роботі, яка є джерелом доходу, проводять японці - близько 6,5 годин на день. За японцями в списку трудоголіків стоять корейці, китайці та мексиканці.

Найменше працюють данці, белгійци, голландці, німці та австралійці. Вони, в середньому, готові проводити в офісах трохи більше 3,5 годин.

Що стосується неоплачуваної праці, під якою мається на увазі приготування їжі вдома, прибирання квартири та інші домашні клопоти, то на це найбільше часу витрачають мексиканці - більше 4 годин на день. Найледачіші в цьому відношенні - корейці (трохи більше 2 годин).

Найбільше часу на приготування йде у турків - більше 3 годин на день, а найменше часу витрачають біля плити американці - тільки 30 хвилин на день. Варто зазначити, що жителі США витрачають також найменше часу на прийом їжі - 80 хвилин на день.

Істотну частину неоплачуваної праці в даному дослідженні становить шоппінг. У більшості випадків, згідно з результатами ОЕСР, на це йде близько 23 хвилин на день. Найбільше часу на магазини витрачають французи - 32 хвилини, німці (31 хвилина) і канадці (30 хвилин), а найменше - корейці (13 хвилин), турки (14 хвилин) і потругальци (17 хвилин).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.