Аратта - На головну

21 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Суд розвернув справу активістів Майдану через порушення КПК

Правосуддя 7464 перегляди

Опубліковано - 29.04.2011 14:39 | Всі новини | Версія для друку

Активістів Майдану звинувачують у пошкоджені плитки покриття при встановленні наметів
Активістів Майдану звинувачують у пошкоджені плитки покриття при встановленні наметів
Кримінальну справу за обвинуваченням шістьох активістів «податкового Майдану» у навмисному пошкодженні гранітного покриття центральної площі Києва повернуто до столичної прокуратури для усунення порушень, які були допущені під час досудового слідства.

Відповідне рішення сьогодні під час попереднього розгляду зазначеної справи оголосив суддя Шевченківського районного суду Києва Євген Сидоров, задовольнивши таким чином клопотання колишнього коменданта «податкового Майдану» Сергія Мельниченка.

Як зазначається в рішенні, розглянувши клопотання та вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін-учасниць процесу «суд приходить до висновку, що справа підлягає поверненню прокурору через наявність суттєвих порушень норм Кримінально-процесуального кодексу».

Зокрема, як зазначається у судовому рішенні, органами прокуратури не були розглянуті скарги обвинуваченого щодо порушень, які були допущені в ході досудового слідства, не забезпечено йому право на захист, чим порушено процесуальні права обвинуваченого.

Крім того, суд залишив всім шістьом обвинуваченим міру запобіжного заходу - підписку про невиїзд.

Дане рішення може бути оскаржено представниками прокуратури в апеляційному суді Києва.

Як повідомлялося раніше, прокуратура Києва 1 квітня передала до суду кримінальну справу за обвинуваченням шести осіб у пошкодженні плитки покриття і металевого огородження Майдану Незалежності столиці і перекриття учасниками акції протесту проїжджої частини вулиць Хрещатик та Інститутська, що призвело до суттєвого порушення роботи транспорту.

Кримінальну справу було порушено за ч. 1 ст. 194 Кримінального кодексу України. Її розслідувало ГУ МВС України в м. Києві.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Світ відповідав розмірам людини,
І людина була мірилом всіх речей”

Михайло Волошин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.