Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Більше 80% українських студентів - міцні юзери всесвітньої павутини

Громадська думка 7023 перегляди

Опубліковано - 13.06.2011 15:48 | Всі новини | Версія для друку

Більше 80% українських студентів - міцні юзери всесвітньої павутини
Більше 80% українських студентів - міцні юзери всесвітньої павутини
Понад 80% українських студентів щодня користуються Інтернетом.

Про це свідчать підсумки річної програми міжнародних соціологічних досліджень «Студенти – образ майбутнього».

Зокрема, 80,4% українських студентів користуються Інтернетом. Їх випереджають росіяни (87,9%) і поляки (87,7%).

Набагато менше користується щодня Інтернетом казахська молодь (57,5%). При цьому, кілька разів на тиждень використовують Інтернет близько чверті студентів Казахстану (24,6%), 13,8% українських студентів, 8,9% - російських, 8,6% - польських студентів. Кожен десятий студент Казахстану (10,7%) користується Інтернетом кілька разів на місяць. В Україні ж таких - 2,8%, у Росії - 1,4%, у Польщі - 0,9%.

Коментуючи результати дослідження, музичний продюсер і виконавець Олександр ШЕВЧЕНКО зазначив, що нова ера сформувала образ нового героя. «Герой нашого часу – ось одвічне питання поколінь. Воїн у 40-і; підкорювач цілини і будівельник – у 50-і; фізик, лірик, на крайній випадок, космонавт – у 60-і; людина з гітарою (краще з електро) – у 70-і; дисидент або неформал – у 80-і; бандит або банкір – у 90-і. І ось нове століття, навіть нова ера... Її герой живе в мережі – він – засновник соціальних мереж, він – кріейтор програмного забезпечення, міцний юзер усесвітньої павутини, може, навіть хакер і її руйнівник... але ВІН – у ній. З головою! Там – питання, там – відповіді, спілкування, епістолярій, океани інформації, там – усе! Боже, бережи нас усіх, коли відключать електрику!», - сказав музикант.

Міжнародне соціологічне дослідження «Студенти – образ майбутнього» проводилося Інститутом Горшеніна з жовтня 2010 року по березень 2011 року. Всього за випадковою вибіркою було опитано 5 155 студентів у 22 вищих навчальних закладах чотирьох країн: України, Росії, Польщі, Казахстану.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, котрий сприймає свою історію очима сусідів”
Фрідріх Ніцше

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.