Аратта - На головну

4 листопада 2025, вівторок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Суддя Вовк віхилив клопотання захисту Луценка про його відвод

Пістолетне право 4422 перегляди

Опубліковано - 30.06.2011 11:19 | Всі новини | Версія для друку

Суддя Вовк віхилив клопотання захисту Луценка про його відвод
Суддя Вовк віхилив клопотання захисту Луценка про його відвод
Сторона захисту екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка заявляє про появу додаткових фактів, які можуть свідчити про заангажованість судді Сергія Вовка, який є головуючим.

Про це заявив адвокат Олексій Баганець.

Так він знову звернувся із клопотанням про відкладення розгляду його справи до отримання матеріалів щодо факту порушень справи проти судді Вовка.

Баганець зазначив, що "стороні захисту з сайту Вищої Ради юстиції стало відомо, що 1 березня 2011 року ВРЮ розглядалося подання про звільнення судді вовка з посади судді Печерського райсуду за порушення присяги".

"Завдяки позиції члена ВРЮ Андрія Портнова, який проводив перевірку викладених фактів порушень щодо судді Вовка, ВРЮ відмовила задовольнити подання на звільнення судді Вовка з посади", - зазначив Баганець.

Клопотання Баганця було підтримано всіма учасниками судового засідання, окрім прокуратури.

Водночас суд не задовольнив це клопотання.

Луценко також заявив про направлення заяви до ГПУ про порушення кримінальної справи проти слідчих, які, на його думку сфальсифікували кримінальну справу.

Це клопотання також було відхилено.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У нашого Українського народу існує повір’я, що від тих батьків, які не дотримуються звичаїв, родяться діти, що стають вовкулаками. Вовкулака, бувши в людській постаті, до церкви не ходить, з людьми не вітається і звичаїв людських не знає”
Олекса Воропай

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.