Аратта - На головну

17 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За відмову передати ДАІшнику документи водія можуть арештувати

Пістолетне право 4557 переглядів

Опубліковано - 15.08.2011 12:27 | Всі новини | Версія для друку

За відмову передати ДАІшнику документи водія можуть арештувати
За відмову передати ДАІшнику документи водія можуть арештувати
Відмова передати в руки інспектору ДАІ документи водія може бути трактована як злісна непокора працівникам міліції.

Про це свідчить відповідь управління ДАІ Києва на запит видання "Дорожній контроль".

Як відомо, зміни до законодавства, які передбачали скасування техогляду, також передбачають скасування обов'язку водія передавати інспектору ДАІ права та реєстраційний документ на автомобіль. Згідно з законом, тепер достатньо їх тільки пред'явити.

У публікації зазначається, що стаття 126 адміністративного кодексу передбачає відповідальність за відмову водія пред'явити для перевірки документи працівнику ДАІ.

Однак у міліції вирішили трактувати непередачу документів не тільки за статтею 126 адміністративного кодексу, а й за статтею 185 - злісна непокора законному розпорядженню працівника міліції.

Санкція цієї статті передбачає накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

"Відповідь ДАІ - це настільки жахлива юридична дурість, що коментувати її грамотному юристові просто огидно. Справа в тому, що згідно Конституції громадянин не може бути притягнутий двічі до юридичної відповідальності за одне правопорушення", - йдеться у публікації.

Крім того, як зазначає видання, також на сайті Управління ДАІ МВС з'явився проект змін до правил дорожнього руху, яким пропонується зробити таку редакцію правил:

а) пред'явити, а в разі виникнення підозрі щодо підроблення, передати для перевірки документи, зазначені в пункті 2.1.

"На практиці це буде так - вас зупиняють, кажуть що у вас підроблені права, ви не даєте їх у руки, вас затримують в РВВС, садять на 3-е суток, встановлюють що права справжні, вибачаються і відпускають", - йдеться у публікації.

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Є речі, котрі неможливо пояснити. Є голос, що керує нами...”
Микола Гоголь

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.