Аратта - На головну

17 липня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ГПУ підтримує клопотання підсудної але...

Пістолетне право 4142 перегляди

Опубліковано - 18.08.2011 19:54 | Всі новини | Версія для друку

ГПУ підтримує клопотання підсудної але...
ГПУ підтримує клопотання підсудної але...
Генеральна прокуратура України просить Печерський районний суд Києва надати дозвіл на проведення медичного обстеження екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко в СІЗО фахівцями Міністерства охорони здоров’я України.

Про це заявив один з прокурорів під час судового засідання у справі Тимошенко.

За його словами, у зв’язку із заявами представників Тимошенко про погіршення її стану здоров’я прокуратура вважає за необхідне провести медичне обстеження представниками Міністерства охорони здоров’я.

«Просимо дозволу суду на обстеження Тимошенко працівниками Міністерства охорони здоров’я України», - сказав прокурор.

Як повідомлялося раніше, сьогодні захист Тимошенко заявив про погіршення стану її здоров’я і попросив Печерський райсуд допустити до неї у СІЗО лікаря.

За словами адвоката Юрія Сухова, у Тимошенко виявлені «тривожні» симптоми, які не схожі на симптоми відомих хвороб, причини виникнення цих симптомів невідомі, у зв’язку з чим захист просить суд допустити до Тимошенко в СІЗО лікаря, якому вона довіряє, для проведення обстеження і взяття аналізів та з’ясування причин появи цих симптомів.

Суддя Кіреєв у відповідь зазначив, що ця заява буде розглянута у встановленому законом порядку.

У свою чергу, Тимошенко заявила, що «це не суд, а розправа». За її словами, якщо протягом двох днів суд не надає дозволу на допуск лікаря, то такий суддя свідомо порушує присягу.

У відповідь Кіпеєв зауважив, що Тимошенко відмовилась здати аналізи у медичній частині СІЗО.

Тимошенко заявила, що «ніколи не довірить своє здоров’я і життя цій владі». Вона додала, що наполяга на допуску лікаря, якому вона довіряє.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.