Аратта - На головну

28 травня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ29 Травня+16°95%741мм1м/c30.05+23°31.05+23°01.06+23°

Наш банер

Наш банер


Вибіркове правосуддя неприпустиме для євроінтеграції України

Світ навколо нас 4493 перегляди

Опубліковано - 19.09.2011 21:32 | Всі новини | Версія для друку

 Вибіркове правосуддя неприпустиме для євроінтеграції України
Вибіркове правосуддя неприпустиме для євроінтеграції України
Головні перешкоди України на шляху євроінтеграції – вибіркове використання чинного законодавства проти політичних опонентів, які демонструє чинна влада, відсутність діалогу між владою і громадськістю тощо.

Керівники Євросоюзу вважають, що за тих обставин, які склалися в Україні, процес підписання та подальшої ратифікації Угоди про асоціацію України з ЄС може загальмуватись.

На цьому наголосив голова представництва ЄС в Україні, посол Жозе Мануел Пінту Тейшейра у розмові з Радіо Свобода.

Цими вихідними Україну відвідали керівники Євросоюзу, серед яких комісар ЄС із питань розширення Штефан Філе, міністри закордонних справ Швеції та Польщі Карл Більдт та Радослав Сікорський. Під час конференції «Ялтинської європейської стратегії вони чітко дали зрозуміти керівникам України: Євросоюз серйозно стурбований справами Тимошенко та інших опозиціонерів. Очільники ЄС сподіваються, що ці справи будуть вирішені на засадах верховенства права та згідно з європейськими демократичними стандартами. Адже подібні справи неприпустимі для держави, яка закінчує переговори щодо підписання з Євросоюзом угоди про асоціацію.

Які можливі санкції проти України може застосувати ЄС, якщо опозиціонерів буде увязнено?

Якщо у справі Тимошенко буде застосовано вибіркове правосуддя, навряд чи можна розраховувати на підписання європейською спільнотою угоди з Україною. "Нагадаю: 5 років тому ЄС розпочав переговори з Україною щодо підписання угоди про асоціацію з тим, щоб Україна змогла розвинутись на засадах європейських демократичних цінностей. На жаль, нині ми є свідками відступу України від цих цінностей та послаблення у країні демократичних засад. Так, наші переговори щодо угоди тривають, європейська сторона робить це задля українського народу. Ми таким чином надаємо Україні перспективу інтеграції з Євросоюзом". -наголосив голова європредставництва.

На ялтинській конференції Президент України Віктор Янукович підтвердив, що незабаром буде ухвалено новий Кримінальний кодекс із декриміналізацією правопорушень, які не пов’язані з загрозою життю та здоров’ю громадян. Як би Ви прокоментували цю ініціативу?

"Мені здається, українці значно краще за мене знають, як виглядає нинішнє правосуддя, чи існує у державі верховенство права. Західні експерти вважають, що українське законодавство не відповідає вимогам часу та залежить багато у чому від політки. Маю надію, що новий Кодекс, як і реформи судочинства, відповідатимуть європейським стандартам, судова влада буде прозорою та незалежною. Це одна з вимог до України, яка веде переговори щодо угоди про асоціацію. На порядку денному для України мають бути три кити євроінтеграції: демократія, прозорість та ефективність реформ і суспільно-політичного життя держави". - сказав Тейшера.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, який сприймає трактування своєї історії очима сусіда”
Фрідріх Ніцше

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...