Аратта - На головну

11 січня 2026, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хто заплатить за послугу? Спокій громадянина Росії Гундяєва охоронятимуть понад тисячу міціонерів

Скандал 4728 переглядів

Опубліковано - 29.09.2011 19:52 | Всі новини | Версія для друку

Хто заплатить за послугу? Спокій громадянина Росії Гундяєва охоронятимуть понад тисячу міціонерів
Хто заплатить за послугу? Спокій громадянина Росії Гундяєва охоронятимуть понад тисячу міціонерів
Понад 1 тис. співробітників Міністерства внутрішніх справ будуть задіяні в охороні правопорядку під час візиту патріарха московського й всієї Русі Кіріла в Чернівецьку область 2 жовтня.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Чернівецької обласної державної адміністрації з посиланням на губернатора Михайла Папієва.

З його слів, самого патріарха Кирила та осіб, які супроводжуватимуть його, охороняти буде Державна служба охорони.

Папієв також повідомив, що для прийому віруючих біля Свято-Троїцького собору в Банченах обладнано стоянку на 10 тис. автомобілів. Проїзд транспорту й вхід на територію монастиря буде вільним, без перепусток.

Нагадаємо, патріарх Кіріл візьме участь в освяченні Свято-Троїцького собору Свято-Вознесенського монастиря в селі Банчени Герцаївського району Чернівецької області.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.