Аратта - На головну

10 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Брюссель і Київ ще не погодили остаточну дату візиту Януковича

Світ навколо нас 4222 перегляди

Опубліковано - 18.10.2011 16:13 | Всі новини | Версія для друку

Брюссель і Київ ще не погодили остаточну дату візиту Януковича
Брюссель і Київ ще не погодили остаточну дату візиту Януковича
Сторони поки не погодили остаточну дату візиту Президента України Віктора Януковича до Брюсселя.

Про це повідомила речниця верховного представника ЄС із закордонної політики Катрін Аштон Майя Коціянчич.

«Поки не підтверджена жодна дата. Думаю, нам спершу потрібно побачити те покращення умов, до якого ми закликаємо», – сказала вона.

За її словами, зустріч сторін у Брюсселі вирішили відкласти доти, доки не з’являться умови, які більше сприятимуть поступу у двосторонніх питаннях. Майя Коціянчич також підтвердила, що на зустрічі 20 жовтня мали обговорюватися невирішені питання щодо угоди про асоціацію.

«Умови, які ми ставимо, – це покращення ситуації з верховенством права, а також дотримання тих основоположних принципів, які лежать в основі наших відносин не лише з Україною, але й і з іншими державами в рамках Східного партнерства», – додала речниця віце-президента Єврокомісії.

Також Майя Коціянчич наголосила на тому, що в Єврокомісії «не вважають, що суд над Юлією Тимошенко провели з повагою до міжнародних стандартів, тобто до справедливого, незалежного та прозорого процесу, а процес продемонстрував застосування вибіркового правосуддя та існування в Україні політично вмотивованих процесів».

«Це не лише справа Тимошенко, це значно ширше питання, яке стосується й інших представників опозиції чи колишнього уряду. І ми вже закликали владу України зважити на нашу стурбованість», – зазначила Майя Коціянчич.

«Від того, як Україна поводитиметься в цій ситуації, як вона поважатиме фундаментальні принципи та верховенство права, залежать і наші двосторонні відносини, зокрема переговори щодо угоди про асоціацію», – додала представниця віце-президента Єврокомісії.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.