Аратта - На головну

10 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українським аграріям полегшало: гарант підписав закон про скасування мита на зернові

Економіка 5211 переглядів

Опубліковано - 19.10.2011 21:24 | Всі новини | Версія для друку

Українським аграріям полегшало: гарант підписав закон про скасування мита на зернові
Українським аграріям полегшало: гарант підписав закон про скасування мита на зернові
Президент Віктор Янукович підписав закон, яким скасовується експортне мито на пшеницю й кукурудзу.

Про це повідомляє прес-служба Президента у середу.

Янукович підписав закон "Про внесення змін до закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та про ставки вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур".

Як відомо, Верховна Рада 7 жовтня прийняла закон "Про затвердження ставок вивізного (експортного) мита на окремі види сільськогосподарських культур".

Законом передбачається скасувати експортне мито на пшеницю й кукурудзу, проте до 1 січня 2012 року залишається експортне мито на ячмінь за ставкою 14%, але не менше, ніж 23 євро за одну тонну.

Нагадаємо, Верховна рада України 7 жовтня, прийняла закон про скасування мита на експорт пшениці та кукурудзи, але зберегла мито на експорт ячменю в розмірі 14%.

Раніше прем'єр Микола Азаров заявив, що Кабінет Міністрів має намір знайти оптимальне рішення в питанні мит на експорт зернових культур. При цьому варто відзначити, що ще 8 вересня глава уряду категорично відмовився навіть виносити на розгляд Кабміну питання про скасування мит.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.