Аратта - На головну

3 березня 2026, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Я - не я, і хата - не моя. Білоруські чекісти кажуть, що не мордували українок

Імперія «Совок» 6990 переглядів

Опубліковано - 20.12.2011 19:53 | Всі новини | Версія для друку

Я - не я, і хата - не моя. Білоруські чекісти кажуть, що  не мордували українок
Я - не я, і хата - не моя. Білоруські чекісти кажуть, що не мордували українок
Міністерство внутрішніх справ Білорусі й Комітет державної безпеки Білорусі не мають інформації про причетність своїх співробітників до знущань над трьома громадянками України - активістками жіночого руху FEMEN у білоруському лісі.

Про це повідомили представники прес-служб зазначених відомств.

"У мене із цього приводу інформації немає. Про те, що ви говорите, я в курсі, але от те, що вони були затримані співробітникам МВС і КДБ - це я вперше від вас чую... У мене немає інформації, що вони мають до цього відношення... якимось чином причетні до того, про що зараз пишуть в інтернеті", - заявив начальник управління інформації й суспільних зв'язків МВС Білорусі Костянтин Шалькевич.

При цьому він зазначив, що не збирається перевіряти інформацію про причетність правоохоронних органів Білорусі до цього інциденту, оскільки не бачить підстав.

Начальниця центру інформації й громадських зв'язків КДБ з Гомеля Світлана Крицина на питання, чи відповідає дійсності інформація про те, що в Єльському районі Гомельської області співробітники білоруських правоохоронних органів познущалися над дівчатами з FEMEN, повідомила, що взагалі не чула про таку подію.

"Ой, я взагалі перший раз про це чую... Навіть не уявляю, про що ви говорите", - заявила Крицина.

Після цього вона поспішно попрощалася й поклала трубку.

Раніше FEMEN заявили, що співробітники міліції й КДБ Білорусі затримали в Мінську трьох українок-активісток FEMEN, відвезли їх у ліс Гомельської області, відняли документи, змусили роздягнутися, облили маслом, пригрозили підпалити, зняли на відеокамеру, після чого кинули в лісі й поїхали. Активістки добралися пішки в найближче село.

Пізніше Міністерство закордонних справ одержало інформацію, що їх виявлено в селі Беки Гомельської області.

19 грудня увечері український рух FEMEN заявив про зникнення своїх активісток під час акції протесту в Мінську проти режиму діючого президент Аляксандра Лукашенки.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У нашого Українського народу існує повір’я, що від тих батьків, які не дотримуються звичаїв, родяться діти, що стають вовкулаками. Вовкулака, бувши в людській постаті, до церкви не ходить, з людьми не вітається і звичаїв людських не знає”
Олекса Воропай

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.