Аратта - На головну

16 листопада 2025, неділя

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ізраїль нарешті визнав наявність в себе ядерної зброї

Світ навколо нас 7450 переглядів

Опубліковано - 12.12.2006 11:00 | Всі новини | Версія для друку

Ізраїль нарешті визнав наявність в себе ядерної зброї
Ізраїль нарешті визнав наявність в себе ядерної зброї
Виступаючи в понеділок в ефірі німецького телебачення, прем’єр-міністр Ізраїлю Ехуд Ольмерт вперше побічно визнав, що Ізраїль має ядерну зброю, повідомило AFP.

Такий висновок агентство зробило з наступних слів Ольмерта: "Ми ніколи не загрожували іншим країнам знищенням. Іран відкритий і привселюдно загрожує стерти Ізраїль з карти світу. Чи можна після цього поставити Іран, що домагається володіння ядерною зброєю, в один ряд із Францією, Америкою, Росією й Ізраїлем?"

Прес-секретар прем’єр-міністра Ізраїлю Мірі Ейсін (Miri Eisin) заявила, що його шеф не збирався включати Ізраїль у список країн, що володіють ядерною зброєю. "Ізраїль не буде першою державою в регіоні, яка створила ядерну зброю", - зазначила прес-секретар.

Однак, на думку експертів, Ізраїль є єдиною державою на Близькому Сході, що володіє цим видом зброї масового ураження. За деякими підрахунками, у розпорядженні збройних сил єврейської держави знаходяться близько 200 ракет з атомними боєголовками, повідомляє Lenta.Ru.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.