Аратта - На головну

19 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Біженці з Сомалі та Еритреї вже не мають ілюзій щодо української влади

Скандал 4680 переглядів

Опубліковано - 1.02.2012 11:22 | Всі новини | Версія для друку

Біженці з Сомалі та Еритреї вже не мають ілюзій щодо української влади
Біженці з Сомалі та Еритреї вже не мають ілюзій щодо української влади
Міжнародна правозахисна організація Amnesty International зинувачує українських правоохоронців у жорстокому поводженні з громадянами Сомалі і Еритреї, яких затримали за нелегальне перебування в Україні.

Про це йдеться в заяві на сайті організації.

За даними організації, близько 60 сомалійців і 6 еритрейців, у тому числі 20 дітей, які були затримані на території України в листопаді-грудні 2011 року та доставлені до пункту тимчасового перебування іноземців Журавичі (Волинська область), оголосили на знак протесту проти утримання їх під вартою голодування.

Співробітники ж правоохоронних органів, як наголошується в повідомленні, 30 січня, озброївшись палицями і надівши захисне спорядження, насильно змушували нелегалів вживати їжу.

За даними організації, правоохоронці знімали це на камеру.

Затримані повідомили Amnesty International, що їх били, а деякі з них отримали анонімні електронні листи і телефонні дзвінки, що містять погрози вбивства та расистські образи.

Amnesty International закликає українську владу гарантувати нелегалам безпеку.

"Влада повинна гарантувати відсутність тортур та інших видів жорстокого поводження з цими затриманими особами ... Ці мігранти та шукачі притулку просто намагаються уникнути порушення прав людини в країнах їхнього походження, і тепер вони зазнають жорстокого поводження в Європі", - зазначає заступник директора Amnesty International з країн Європи і Центральної Азії Джон Дальхузен.

Організація зазначає, що Україна приєдналася до Конвенції про статус біженців Організації Об’єднаних Націй і не може депортувати громадян в країни, де вони зазнаватимуть ризику серйозних порушень прав людини.

У зв’язку з цим Дальхузен вважає, що затримання даних осіб не має юридичних підстав.

Як повідомлялося, управління верховного комісара ООН у справах біженців в Києві закликає владу України надати статус біженців або додатковий захист громадянам Сомалі, які затримані міліцією в грудні 2011 року за нелегальне перебування в Україні.

19 січня Міжнародна правозахисна організація Amnesty International закликала українську владу звільнити громадян Сомалі, яких затримала міліція в грудні 2011 року за нелегальне перебування в Україні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.