Аратта - На головну

10 травня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Європа вже втратила довіру до декларацій української влади

Світ навколо нас 5277 переглядів

Опубліковано - 11.02.2012 15:39 | Всі новини | Версія для друку

Європа вже втратила довіру до декларацій української влади
Європа вже втратила довіру до декларацій української влади
Перешкоди на шляху європейської інтеграції України – це не тільки переслідування й недопуск до політичної діяльності окремих колишніх урядовців.

Про це Посол Австрії Вольф Дітіріх Хайм заявив в інтерв’ю Тижню.

«Якщо демократичних цінностей і принципів правової держави не дотримуються, не охороняють їх узагалі й не підвищують стандартів, то будь-які декларації про намір наблизити Україну до Євросоюзу сприйматимуться з недовірою», - наголосив дипломат.

В контексті української ситуації він навів приклад розмежування ставлення ЄС до влади та народу Білорусі.

«Корисно подивитися на інший приклад. У Білорусі політика Євросоюзу чітко розрізняє уряд і владу, з одного боку, а з другого – громадянське суспільство і все населення загалом", - зазначив посол.

Він переконаний, що Україна не Білорусь і не Росія, «але багато лідерів помилилися, думаючи, що не можна ефективно вжити певних заходів, бо так чи так це вдарить по населенню».

«Це досить-таки цинічна позиція», - вважає Вольф Дітіріх Хайм.

Він також розглянув, як приклад лібералізацію візового режиму.

«Зараз ми на першій стадії технічного процесу, який полягає у прийнятті Україною необхідного законодавства. Тут бачимо певні затримки стосовно антикорупційної стратегії і нормативної бази. Минуло 15 місяців після погодження плану дій ЄС – Україна, а все ще немає антикорупційної стратегії та відповідних законів. Щойно буде запроваджено необхідну правову основу, почнеться друга стадія – аналіз упливу нового законодавства», - пояснив дипломат.

За йог словами, не можна поспішати, якщо зобов’язання вчасно не виконуються.

«Інший крайній приклад – це прийняті Україною зобов’язання під час вступу до Ради Європи 16 років тому, на що вказує нещодавно прийнята резолюція ПАРЄ», - нагадав посол.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.