Аратта - На головну

4 листопада 2025, вівторок

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Лікарі мовчать, а влада вже ставить діагнози Тимошенко

Пістолетне право 4242 перегляди

Опубліковано - 20.02.2012 13:21 | Всі новини | Версія для друку

Лікарі мовчать, а влада вже ставить діагнози Тимошенко
Лікарі мовчать, а влада вже ставить діагнози Тимошенко
У п’ятницю, 17 лютого, відбулась зустріч керівництва фракції «БЮТ-Батьківщина» з послами Німеччини, Канади, США, Фракції та Італії.

Про це повідомив під час Погоджувальної Ради Голова фракції Андрій Кожем’якін, передає прес-служба «Батьківщини».

Він зазначив, що у всіх послів викликає глибокий подив велика кількість коментарів з боку українських силових органів з приводу медичного обстеження іноземними лікарями Юлії Тимошенко у Качанівській колонії Харкова.

«Сьогодні майже усі представники силових органів: Генпрокуратури, СБУ, пенітенціарної служби коментують захворювання Юлії Тимошенко, окрім самих медиків, які проводили її обстеження», - наголосив Андрій Кожем’якін.

Він повідомив, що лікарі, які проводили обстеження, нададуть свої остаточні висновки Міністерству охорони здоров’я.

«Зараз остаточні висновки ще не готові. Підготовлені лише попередні висновки, які вони й передали Юлії Тимошенко особисто в руки», - наголосив Голова фракції.

«Зрозуміло, що діагноз для представників Генеральної прокуратури, а також пенітенціарної служби пишуться в адміністрації президента», - сказав він.

Андрій Кожем’якін наголосив, що перед тим, як обговорювати діагнози Юлії Тимошенко чи методи її лікування, необхідно дочекатись офіційних висновків лікарів і лише після цього вони повинні приймати рішення про методи лікування.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Тільки люди розумом убогі, особливо недоумки та ідіоти, позбавлені національних прикмет”
Арсен Річі

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.