Аратта - На головну

5 травня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ05 Травня+16°77%740мм2м/c06.05+15°07.05+16°08.05+14°

Наш банер

Наш банер


В Україні не залишилося регіонів, де б довіряли гаранту

Громадська думка 7740 переглядів

Опубліковано - 2.04.2012 10:48 | Всі новини | Версія для друку

В Україні не залишилося регіонів, де б довіряли гаранту
В Україні не залишилося регіонів, де б довіряли гаранту
В Україні не залишилося регіонів, у яких більшість населення довіряла б президенту Віктору Януковичу.

Про це ZN.UA повідомив генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто, спираючись на дані одного з останніх досліджень інституту.

За його інформацією, довіряють главі держави 21,9% українців, не довіряють — 65,9%.

"У президента України баланс довіри-недовіри становить — 44%. Немає такого регіону, де б йому довіряли. На "його" Сході йому не довіряють майже вдвічі більше людей, ніж довіряють (57,4% проти 30,6%). На Півдні 33% йому довіряють, 56% не довіряють", — повідомив гендиректор КМІС.

За його словами, в Центрі та на Заході України рівень довіри складає 12,5% і 14,6% відповідно, не довіряють — 77,4% і 69,4%.

"У Центральному регіоні тільки 12,5% довіряють президенту — найпевніше, це чиновники. Президент за довірою у нас приблизно на рівні міліції, і це теж "досягнення" останніх років. Найгірше — це ставлення наших людей до уряду і парламенту, що було, втім, і раніше", — зазначив Паніотто.

Соціолог зазначив, що українській опозиції також не довіряють вдвічі більше громадян, ніж довіряють.

Основний відсоток тих, хто не довіряє опозиції, проживає в Східному регіоні, там їх 77,1% (довіряють же тільки 10,7%). Ненабагато краща ситуація і в Південному регіоні — 14,2% довіряють опозиції, 64,2% - не довіряють.

Тільки на Заході довіряють опозиції більше людей, ніж не довіряють (35,5% проти 28,9%). Навіть у Центральному регіоні не довіряють опозиції 43,1% опитаних у порівнянні з 33,5% тих, хто їй довіряє.

Під час дослідження КМІС методом інтерв’ю з 10 по 19 лютого було опитано понад 2000 респондентів. Похибка репрезентативних даних для дорослого населення України не перевищує 5%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...