Аратта - На головну

19 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


МЗС Німеччини заявив за яких умов ФРН підпише Угоду про асоціацію Україна-ЄС

Політика 5783 перегляди

Опубліковано - 4.04.2012 12:43 | Всі новини | Версія для друку

МЗС Німеччини заявив за яких умов ФРН підпише Угоду про асоціацію Україна-ЄС
МЗС Німеччини заявив за яких умов ФРН підпише Угоду про асоціацію Україна-ЄС
Уряд Німеччини буде готовий дати згоду на підписання парафованої 30 березня Угоди про асоціацію між Євросоюзом та Україною лише в тому випадку, якщо Київ зробить «чіткі» й «однозначні» кроки, які підтвердять верховенство права в країні.

Про це заявив речник німецького МЗС Андреас Пешке під час урядової прес-конференції у Берліні, повідомила прес-служба «Народної Самооборони».

«Наша позиція чітка й однозначна: Угоду про асоціацію буде підписано лише тоді, коли Україна зробить чіткі й однозначні кроки, які підтвердять верховенство право в цій країні», - сказав він.

Пешке нагадав, що демократія та верховенство права є спільними цінностями Європейського Союзу. При цьому представник уряду ФРН не уточнив, які саме кроки Берлін очікує від Києва.

Конкретніші вимоги до Києва для просування Угоди про асоціацію висловила член комітету у закордонних справах бундестагу ФРН Віола фон Крамон (фракція «Союз-90/Зелені»). «Ми вимагаємо звільнення політичних в’язнів в Україні та надання їм права участі у парламентських виборах наприкінці жовтня», - наголосила вона.

Крім того, додала депутат, наступні парламентські вибори в Україні мають відповідати європейським стандартам. «Ці вибори стануть наступним справжнім іспитом на демократію в Україні», - підкреслила німецький політик.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.