Аратта - На головну

27 грудня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Організаторів акції протесту таксистів вже починають пресувати

Пістолетне право 5051 перегляд

Опубліковано - 18.04.2012 18:31 | Всі новини | Версія для друку

Денис Садоха перед будинком уряду
Денис Садоха перед будинком уряду
До одного з організаторів акції протесту таксистів, заступника голови ГО “Київський бізнес-клуб” Дениса Садохи близько 16.00 додому прийшов оперативний співробітник Дніпровського РВ УМВС Максим Маржевський і став протиправно вимагати первинну документацію підприємства Садохи.

Про це повідомила прес-служба “Спільної справи”.

Як пояснив міліціонер, документи йому неохідні нібито для перевірки незрозумілих правопорушень, які могли бути здійснені його контрагентами.

Після того як Денис відмовився виконувати ці незаконні вимоги, Маржевський пообіцяв, що повернеться з повісткою.

“Вважаємо такі дії правоохоронців тиском на ініціаторів протесту з метою протидії загальнонаціональному страйку перевізників, яким вони погрожують у випадку невиконання їхніх законних вимог”. - наголосила прес-служба “Спільної справи”.

Як повідомлялося раніше, сьогодні більше 200 машин із 150 підприємств таксі Києва провели акцію протесту під Кабінетом Мінвстрів України.

ЖАі намагалося перешкодити протестувальникам безпричинно зупиняючи машини учасників акції і складаючи протоколи за міфічні правопорушення.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.