Аратта - На головну

3 березня 2026, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Маленька Грузія для росіянина - ворог №1, а режим Лукашенка - майже рідня

Імперія «Совок» 5985 переглядів

Опубліковано - 14.06.2012 12:29 | Всі новини | Версія для друку

Маленька Грузія для росіянина - ворог №1, а режим Лукашенка - майже рідня
Маленька Грузія для росіянина - ворог №1, а режим Лукашенка - майже рідня
Найбільш дружньою країною росіяни вважають Білорусь, самою ворожою - Грузію.

Про це свідчить опитування російського "Лавада-центру".

Найбільш близькими друзями і союзниками, крім Білорусі (34%), росіяни вважають Казахстан (28%), Німеччину (17%), Китай (16%) і Україну (13%).

Список країн, які, на думку російських респондентів, є вороже налаштованими до Росії, очолює Грузія - на перше місце її поставили 41% опитаних. Слідом ідуть США (35%), Латвія (26%), Литва (25%) і Естонія (23%).

Говорячи про майбутнє відносин з Україною, 62% опитаних росіян вважають, що наші країни мають бути «незалежними, але дружніми: з відкритими кордонами, без віз і митниць». 24% респондентів вважають, що відносини Москви і Києва мають бути такими ж, як з іншими державами, - «із закритими кордонами, візами, митницями".

При цьому 14% опитаних пропонують Росії та Україні об’єднатися в одну державу. Три чверті росіян (76%), як і рік тому, висловилися за розвиток і зміцнення зв’язків із західними країнами. Тих, які закликають дистанціюватися від Заходу стало менше (з 16% до 13%).

Тим часом з 2011 року скоротилася кількість прихильників зміцнення зв’язків з мусульманським світом (з 64% до 52%), однак і супротивників стало менше (з 25% до 21%), але зросла кількість невизначених у цьому питання (з 13% до 16%).

Нагадаємо, за результатами подібного опитування в Україні компанією Research&Branding Group на початку 2012 року, 23% респондентів заявили, що сприймають Росію як дружню державу, 20% - як братню країну, 14% - як стратегічного партнера.

Найбільш прохолодними відносини між Україною і Росією були у 2008 році. Тоді 21% росіян вважали Україну своїм ворогом. По 25% США та Грузію.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

3нання буває двох видів. Ми самі знаємо предмет або ж знаємо, де знайти про нього відомості ”
Бенджамін Франклін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.