Аратта - На головну

19 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Європарламенті Партію регіонів вважають “до демократичною”

Світ навколо нас 4467 переглядів

Опубліковано - 19.06.2012 15:12 | Всі новини | Версія для друку

У Європарламенті Партію регіонів вважають “до демократичною”
У Європарламенті Партію регіонів вважають “до демократичною”
Згідно з джерелами Тижня в Страсбурзі, демарш народних депутатів від Партії регіонів під час засідання Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС нікого особливо не здивував.

“Це не перші подібні капризи,” - пояснив один з адміністративних співробітників Європарламенту.

Співбесідник Тижня також зазначив, що демарш, до якого вдалися «регіонали» через те, що їхню поправку не було підтримано, "вкотре довів колективну невихованість тих, хто входить до складу Партії регіонів".

У Європейському парламенті вважають, що ця політична сила є "до демократичною" - себто збудованою на жорсткому підпорядкуванні, на звичці силою продавлювати рішення, що не влаштовують політичних опонентів.

"Представники правлячої української партії справили враження людей, які були в Страсбурзі, а думали лише про київське начальство, - зауважив співрозмовник Тижня. - Ми всі вирішили, що демонстративний вихід з зали більше був розрахований на Київ, ніж на Страсбург".

Як повідомлялося раніше, 14 червня в Страсбурзі представники парламентської більшості української частини делегації Комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС (Леонід Кожара, Анатолій Кінах, Ірина Бережна, Максим Луцький, Олег Надоша) залишили засідання комітету на знак протесту проти дій голови української частини делегації Бориса Тарасюка при голосуванні за підсумкову заяву і рекомендації комітету.

За їхніми словами, голова української частини делегації "грубо проігнорував вимогу членів делегації не включати до тексту заключної заяви положення, що порушують європейські стандарти і принципи верховенства права, зокрема, невтручання в діяльність судової системи влади і тиску на суд".

Голосування проводив співголова Комітету, польський депутат Європарламенту Павел Коваль.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.