Аратта - На головну

15 січня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Відкрилася остання сесія парламенту шостого скликання

Влада 3868 переглядів

Опубліковано - 4.09.2012 10:43 | Всі новини | Версія для друку

Відкрилася остання сесія парламенту шостого скликання
Відкрилася остання сесія парламенту шостого скликання
Сьогодні у Верховній Раді України розпочалася остання, одинадцята, сесія парламенту шостого скликання.

Під час церемонії відкриття в сесійній залі присутній прем’єр-міністр України Микола Азаров, члени Кабінету міністрів, представники судової гілки влади, уповноважений парламенту з прав людини, генеральний прокурор, голова Вищої ради юстиції, голова Фонду держмайна та інші.

Відкрилася сесія Гімном України у виконанні хору ім.Г.Верьовки.

У сесійній залі знаходяться депутати всіх фракцій, а на балконах ВР зайняли місця представники дипломатичних установ, акредитованих в Україні. Фракція "БЮТ-Батьківщина" на своїх місцях розгорнула плакат з фотографією Юлії Тимошенко, на якому написано «Тимошенко волю, Україні волю».

Президент України Віктор Янукович участі у відкритті сесії не взяв.

Парламентська опозиція зустріла виступ прем’єр-міністра України Миколи Азарова на відкритті одинадцятої сесії шостого скликання свистом і вигуками "ганьба".

Частина опозиційних депутатів, під час виступу Азарова покинули сесійну залу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.