Аратта - На головну

19 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Для Кремля закон є засобом боротьби з інакомисленням

Світ навколо нас 5014 переглядів

Опубліковано - 21.09.2012 16:26 | Всі новини | Версія для друку

Для Кремля закон є засобом боротьби з інакомисленням
Для Кремля закон є засобом боротьби з інакомисленням
Впродовж поколінь для російських лідерів закон був інструментом державної влади, а не межею їх зловживань, і Владімір Путін продовжив цю традицію.

Про це у своїй статті пише The Economist.

«За останні місяці, Владімір Путін та його радники намагалися вирішити незвичне політичне середовище з допомогою свого роду номінального законотворення, де закон менше призначений для захисту громадян, а більше слугує інструментом влади», - пише видання.

«На думку Кремля, у порівнянні з іншими заходами з нейтралізації інакомислення, закон є «ефективним та цивілізованим інструментом», який дозволяє певну «хитрість», зазначає Міхаіл Краснов з Вищої школи економіки. На практиці це означає, що закон можуть застосувати вибірково проти політичних опонентів, або закон можуть розробити для вирішення нагальних проблем», - пише The Economist.

Видання наводить приклади цілеспрямованого використання Кремлем судової системи для боротьби зі своїми супротивниками.

«14 вересня більшість у Державній Думі проголосувала за позбавлення Геннадія Гудкова депутатських повноважень після того, як комісія знайшла докази порушення ним закону, що стає на заваді отриманні прибутку депутатами від приватного бізнесу під час перебування на посаді. Депутат лівого спрямування з партії «Справедлива Росія» заявляє, що його звинувачують у тому, що він є членом невеликої групи антикремлівської групи законодавців. Крім того, його минуле як підполковника КДБ зробило Гудкова не тільки супротивником, але і зрадником.

У серпні було засуджено трьох жінок з панк-колективу Pussy Riot до двох років позбавлення волі за антипутінські витівки у кафедральному соборі Москви. У черні було прийнято пакет нових репресивних законів.

Усе це має за мету залякати. Перш за все метою є поставити опозицію та її прихильників у стан постійної відповідальності перед законом», - йдеться в статті.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.