Аратта - На головну

14 жовтня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Президент Ющенко вітає українців з Різдвом Христовим

Подія дня 10578 переглядів

Опубліковано - 6.01.2007 18:51 | Всі новини | Версія для друку

Президент Ющенко вітає українців з Різдвом Христовим
Президент Ющенко вітає українців з Різдвом Христовим
Президент України Віктор Ющенко вітає співвітчизників зі світлим Різдвом Христовим. Ми подаємо повний текст вітання Президента Віктора Ющенка українцям.

Дорога Українська родино!

Сердечно вітаю із радісним і світлим Різдвом Христовим!

Це свято з року в рік укріплює нашу віру у неминучу перемогу добра над злом, світла над темрявою, надихає надією на щасливе майбутнє України. Різдво Христове спонукає звернутися до Біблійних заповідей, вічних і незнищенних істин, які стали дороговказом на шляху удосконалення та звеличення людини.

У ці дні наші серця наповнюються чистими помислами й любов'ю, спокій і злагода приходять до кожної оселі. Тож нехай різдвяні дзвони і надалі пробуджують духовне відродження та моральне оновлення нації. Нехай розквітає вільна і соборна Україна, множаться наші здобутки, зростає добробут кожного українця.

Бажаю всім міцного здоров'я, щастя, родинного тепла і затишку. Веселих і радісних свят!

Христос рождається – славімо Його!
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Подія дня»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.