Аратта - На головну

14 жовтня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Луганську охоронці супермаркету забили чоловіка до смерті

Пістолетне право Регіон: Луганська область 7416 переглядів

Опубліковано - 9.10.2012 09:39 | Всі новини | Версія для друку

У Луганську охоронці супермаркету забили чоловіка до смерті
У Луганську охоронці супермаркету забили чоловіка до смерті
Два охоронці супермаркету в Луганську насмерть забили чоловіка. Мотиви злочину - невідомі.

Про це повідомляє прес-служба Луганського міськуправління Головного управління Міністерства внутрішніх справ в області.

За даними відомства, міліція отримала повідомлення про те, що 4 жовтня о 23:30 біля супермаркету "Абсолют" в кварталі Зарічний (Артемівський район) 2 невідомих побили 40-річного місцевого жителя, від чого він згодом помер.

У ході розслідування за підозрою у скоєнні злочину були затримані 33-річний та 23-річний охоронці "Абсолюту".

За даним фактом порушено справу за ст. 121 Кримінального кодексу (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Мотиви злочину з’ясовуються.

Показово, що міліція повідомила про інцидент лише через чотири дні.

Як повідомлялосья раніше 8 жовтня сектор зв’язків з громадськістю ГУМВС України в АР Крим оприлюднив біографію підозрюваного у вбивстві охоронців у київському торговому центрі "Караван" Ярослава Мазурка.

Нагадаємо, вбивство в ТРЦ "Караван" сталося 26 вересня. Запідозрений у крадіжці зловмисник убив трьох охоронців, четвертого важко поранив, після чого втік.

5 жовтня міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, попори вимоги КПК, заявив, що вбивцею є уродженець Львівської області 1974 року народження – Ярослав Мазурок, який раніше працював у приватних охоронних структурах.

Незважаючи на наявність відеозапису вбивства та фото стрільця, його до цих пір не знайшли.

Мати підозрюваного в інтерв’ю розповіла, її син раніше працював в охороні екс-голови Нафтогазу Ігоря Бакая. За словами матері, під час обшуку з їх будинку забрали усі фотографії сина. Також міліція провела обшуки у квартирі родичів підозрюваного.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

...Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе. Чи ти рус?... Будь ним... Чи ти лях?... Ляхом будь. Чи ти німець? Німечествуй. Француз? Французуй. Татарин? Татарствуй. Все добре на своєму місці в своєму образі, і все красно, що чисто, природно, що не є підробкою, не перемішано з чужим по роду...”
Григорій Сковорода

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.