Аратта - На головну

11 липня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Наївні британці думають, що росіяни переходять на сухий закон

Світ навколо нас 7509 переглядів

Опубліковано - 16.01.2007 18:52 | Всі новини | Версія для друку

“КазьонкаФФ”
“КазьонкаФФ”
В Росії падають об`єми офіційного продажу спирних напоїв (неймовірно, але факт). “Росіяни стали менше пити”. Так стверджує британська дослідницька компанія “Євро-монітор”.

За її даними, минулого року у Росії горілку купували менше на 4%, а вина на 7 з половиною відсотки. Остання цифра передовсім пов’язана з “винною війною” Кремля проти Грузії та Молдови, повідомляє “Новий канал”.

А от вживання вогняної води в Росії скорочується стабільно. Якщо так піде і далі, то за 5 років продаж хмільного впаде на 20%. Утім вино надалі купуватимуть і питимуть більше – за рахунок західного, дорожчого, імпорту.
Бражка до свята. Фото - www.photoline.ru
Бражка до свята. Фото - www.photoline.ru
Від “Аратти”. Нам не відомо, чи знайомі британські експерти з видатним радянським романом "Золоте Теля", де відомий син турецько-піданного Остап Сулейман Берта-Марія Бендер-Бей пропонував зацікавленим 150 способів виготовлення самогону, у тому числі й із табурета. Бо сумна російська статистика останніх місяців стверджує про сотні смертей від уживання алкогольних сурогатів, що набуває вигляд національної епідемії. І навряд чи наївні британці досліджували російські народні традиції споживання спиртних напоїв, коли "казьонку" (магазинну горілку) і вино ставлять на стіл лише в дні урочистих свят, в інший же час - задовольняються спиртними напоями "швидкого приготування" - бражкою, самогоном, що, звичайно, не потрапляє до офіційної статистики.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.