Аратта - На головну

15 січня 2026, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Відзнаки проФФесіоналів. Азаров вважає, що він теж може роздавати медалі

Влада 4010 переглядів

Опубліковано - 14.01.2013 17:33 | Всі новини | Версія для друку

Відзнаки проФФесіоналів. Азаров вважає, що він теж може роздавати медалі
Відзнаки проФФесіоналів. Азаров вважає, що він теж може роздавати медалі
В Україні може з’явитися новий вид нагород – відзнаки Кабінету Міністрів і відзнаки прем’єр-міністра України.

Про це йдеться в законопроекті про внесення змін до Закону "Про Кабінет Міністрів України", зареєстрованому у Верховній Раді.

Зокрема, законопроект пропонує додати до повноважень уряду положення про те, що уряд "встановлює урядові відзнаки та відзнаки прем’єр-міністра України, ухвалює рішення про нагородження урядовими відзнаками та затверджує положення про урядові відзнаки і відзнаки прем’єр-міністра України” (ст. 20, ч. 1, п. “б”)".

На сьогодні Кабмін може нагороджувати громадян України та іноземців лише почесними грамотами.

Водночас Президенти України своїми Указами встановлювали такі відзнаки, як медаль "За працю і звитягу" (Леонід Кучма), "Хрест Івана Мазепи" (Віктор Ющенко), ювілейна медаль "20 років незалежності України" (Віктор Янукович).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2026.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.